dcsimg Kontakt Management consulting - Ramböll Sverige AB
    
|
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakt Management consulting

 

Ledning Ramböll Management Consulting i Sverige

Anna Halvarsson
Affärsområdeschef Policy and Planning
T+46 70 420 84 34
Eanna.halvarsson@ramboll.com
Martin Bodensten
Affärsområdeschef Policy and Planning
T+46 70 754 94 58
Emartin.bodensten@ramboll.com
Cathrine Carlberg
Affärsområdeschef, Business Consulting
T+46 70 794 26 86
Ecathrine.carlberg@ramboll.com
Viktoria Ramnelius
Managementkonsult
T+46 70 716 58 48
Eviktoria.ramnelius@ramboll.com
Ole-Dalvang
Ole Dalvang
Director
T+45 5161 7884
Eole.dalvang@ramboll.com
Matilda Ardenfors
Affärsområdeschef Policy and Planning (föräldraledig)
T+46 73 231 79 21
Ematilda.ardenfors@ramboll.com